Fotki

bbbl bbbr

admin

Majowe święta patriotyczne

Od najmłodszych lat należy pielęgnować i przekazywać dzieciom polskie  tradycje, kształtować  postawę braterstwa, szacunku do ojczystego kraju, a wiek przedszkolny, to najlepszy czas na budowanie przywiązania do Ojczyzny i kształtowania świadomości narodowej.

Więcej

Dzień Ziemi

Światowy Dzień Ziemi to największe i najbardziej popularne święto ekologiczne, którego celem promowanie proekologicznych postaw w społeczeństwie oraz budowanie wspólnej odpowiedzialności za naszą planetę, Razem z najmłodszymi mieszkańcami naszej planety podjęliśmy szereg działań wpisujących się w konwencję owego święta.

Więcej

Konkurs wielkanocny

Kolejny Święta Wielkanocne i kolejne konkursy wielkanocny pielęgnujące tradycje i zwyczaje ludowe związane w tym okresem.

Więcej

Spotkanie z tatą

Korzystając z okazji, że tatusiowie jeszcze nie wyjechali do pracy w dniu 13 kwietnia, tuż po Świętach Wielkanocnych odbyła się uroczystość poświęcona tatusiom.

Więcej

Wyniki rekrutacji

Komisja rekrutacyjna informuje, iż wszystkie dzieci zostały przyjęte do Publicznego Przedszkola w Szerzynach na rok szkolny 2023/2024.

Przedszkolaki z życzeniami

By podzielić się radością z nadchodzących Świąt Zmartwychwstania Zosia i Wojtek odwiedziły Urząd Gminy, by imieniu całej społeczności przedszkolnej złożyć  wszystkim pracownikom gorące życzenia świąteczne na ręce Pana Wójta i Paniom pracującym w  pracownikom CZEGS w Szerzynach.

Więcej

Pierwszy dzień Wiosny

Na promyku słońca, tuż po pierwszej burzy,
Przyszła do nas wiosna z dalekiej podróży.
Witały ją: bocian, skowronek i szpaki,
Witały ją także wszystkie przedszkolaki…
    

Więcej

Finał Zimowego Konkursu „EKO-bałwan”

„EKO-bałwan” – pod takim hasłem kilka tygodni temu zaprosiliśmy nasze dzieci wraz z swoimi rodzicami do wspólnej zabawy konkursowej.

Więcej

Spotkanie z panią dietetyk

Dużo z przedszkolakami rozmawiamy o tym, jak dbać o zdrowie i co należy jeść, aby być zdrowym, aby jednak bardziej podnieść świadomość dzieci w tym zakresie  nasze przedszkole odwiedziła pani dietetyk z Gabinetu Bonne – sante w Jaśle.

Więcej


Archiwum