Fotki

bbbl bbbr

Adoracja Dzieciątka w żłóbeczku

Przedszkolaki w czwartek 26 stycznia wraz z księdzem proboszczem udały się do Kościoła parafialnego, by tam adorować Dzieciątko leżące w żłóbeczku.

Dzień Babci i Dziadka

Babcia i Dziadek to słowa, które każdemu dziecku kojarzą się z ciepłem, miłością i wszystkim, co dobre.

Szczęśliwych, kojących,
przeżytych w zgodzie
ze światem i z sobą samym,
pełnych życia i miłości
Świąt Bożego Narodzenia
   życzy
Społeczność przedszkolna

Życzenia od przedszkolaków

Jak co roku o tej porze, by podzielić się radością z nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia,

Wigilia

Czas oczekiwania na Święta Bożego Narodzenia to dla wielu najpiękniejsze, najcieplejsze, rodzinne, pełne radości chwile, a jedna z ważniejszych uroczystości w naszym przedszkolu jest wspólna Wigilia z dziećmi i ich rodzinami.

Teatrzyk kukiełkowy

Trudno wyobrazić sobie świat bez baśni Andersena.

Spotkanie z Świętym Mikołajem

Święty Mikołaj i dzień jego wizyty w przedszkolu  to chyba najbardziej oczekiwane  przez dzieci  wydarzenie roku.

Andrzejki z Misiem

Andrzejki to stary ludowy zwyczaj. W wigilię św. Andrzeja chłopcy dziewczęta próbowali się dowiedzieć czegoś o swojej przyszłości i o tym, co ich czeka w najbliższym czasie.

Święto Niepodległości

Po raz kolejny nasze przedszkole przyłączyło się do akcji „szkoła do hymnu”, organizowanej przez Ministerstwo Edukacji i Nauki.

Dzień Postaci z bajek

5 listopada obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Postaci z bajek.