Fotki

bbbl bbbr

Ogólne

Andrzejki z Misiem

Andrzejki to stary ludowy zwyczaj. W wigilię św. Andrzeja chłopcy dziewczęta próbowali się dowiedzieć czegoś o swojej przyszłości i o tym, co ich czeka w najbliższym czasie.

Więcej

Święto Niepodległości

Po raz kolejny nasze przedszkole przyłączyło się do akcji „szkoła do hymnu”, organizowanej przez Ministerstwo Edukacji i Nauki.

Więcej

Dzień Postaci z bajek

5 listopada obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Postaci z bajek.

Więcej

Jesienne zabawy sensoryczne

Rozwój sensoryczny to rozwój doznawany poprzez zmysły, to sposób, w jaki dziecko w najmłodszych latach uczy się o świecie i o sobie.

Więcej

„Mała książka- wielki człowiek”

Wprowadzenie dziecka w świat literatury już od najmłodszych lat jest ważnym elementem wychowania przez sztukę, W dniu dzisiejszym (27. 10) dzieci odwiedziły bibliotekę, tym samym rozpoczęły przygodę z książka, przystępując do projektu dla dzieci w wieku przedszkolnym realizowanego w ramach ogólnopolskiej kampanii „Mała książka – wielki człowiek” we współpracy z bibliotekami publicznymi.

Więcej

Dzień Papieski

Św. Jan Paweł II bardzo kochał dzieci, a one kochały Jego, radosne, zawsze bliskie, dlatego co roku w dniu wyboru Karola Wojtyły na papieża wracamy pamięcią i wspominamy do wydarzeń z tamtych lat.

Więcej

„Drużyna Boba”- pasowanie

Ten dzień – 29 września pozostanie na długo w pamięci dzieci, a zwłaszcza u trzylatków, którzy rozpoczęli przygodę z przedszkolem.

Więcej

Magiczny dzień- Dzień Przedszkolaka

„Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka”-  dzień 20 września to dzień ważny dla wszystkich przedszkolaków, to okazja do świętowania, wesołej zabawy i czerpania radości z bycia przedszkolakiem.

Więcej

Spotkanie z higienistką stomatologiczną

W naszym przedszkolu dnia 16 września gościliśmy Panią Iwonę Jarek – higienistkę stomatologiczną w: NZOZ Mident .

Więcej

Godziny konsultacyjne nauczycieli

Informujemy Państwa, iż „godzina konsultacyjna” (dyspozycji dla Rodziców) zaplanowana jest w następujących terminach:

– p. Maria Bunar:   Wtorek 13.00 – 14.00;

– p. Anna Poręba:   Poniedziałek – 730 – 800    i   1400-1430;

– p. Roksana Kędzior- Kita:  Wtorek 1400– 1500.Archiwum