Miesięczne archiwum: styczeń 2013

Życzenia świąteczne

Jak co roku przedszkolaki udały się do Urzędu Gminy, by złożyć na ręce Pana Wójta świąteczne życzenia:  „Wszystkiego dobrego, dużo miłości, nadziei i wiary, by radość i dobro już wiecznie trwały”. Życzenia złożyliśmy również Pracownikom ZEAO oraz Panu Sołtysowi sołectwa Szerzyny. W dalszej części kilka zdjęć.

Spotkanie z Babcią i Dziadkiem

Dziadek i Babcia, to słowa, które każdemu dziecku kojarzą się z ciepłem, miłością i wszystkim co dobre. Nikt inny nie ma tyle cierpliwości, tyle zrozumienia dla małych i dużych problemów wnuków, co dziadkowie. Dzieci to czują i wiedzą, dlatego zaprosiły babcie i dziadków na „Spotkanie opłatkowe”, żeby podziękować im za dobro i wyrazić swoją miłość.  Wnuczęta przedstawiły inscenizację o tematyce świąteczno- zimowej pt.: „Po choinkę” oraz „Jasełka”, śpiewały piosenki, recytowały wiele pięknych wierszy o miłości do babci i dziadka, o wdzięczności  za to, że mają zawsze dla nich czas. Po występie wręczyły tak ważnym gościom upominki. Było też dzielenie się opłatkiem, życzenia, kolędy oraz wigilijny poczęstunek. Spotkanie przyniosło wiele wzruszeń i radości. Dzień ten z pewnością będzie zapamiętany przez dzieci i ich ukochanych dziadków.

Zapraszamy do galerii zdjęć.

Styczeń – grupa młodsza

O CZYM BĘDZIEMY UCZYLI SIĘ W GRUPIE MŁODSZEJ W MIESIĄCU STYCZNIU?

TEMATY TYGODNIA:

1. PRZYSZŁA ZIMA.
  2. ZIMOWE ZABAWY.
  3. BABCIA I DZIADEK.
  4. ZWIERZĘTA SĄ GŁODNE.

Styczeń – grupa starsza

Tematy kompleksowe:

1.Nowy rok.

2. Zegary i czasomierze.

3. Urządzenia techniczne.

4. Święto Babci i Dziadka.