Miesięczne archiwum: październik 2013

Teatrzyk „Dzielny Tomek, kompan Reksa”

To już nie pierwszy teatrzyk w przedszkolu. Dzieci z dużym zainteresowaniem śledziły losy dzielnego Tomka i jago czworonożnego przyjaciela Reksa, wierząc, że cała historia zakończy się szczęśliwie. Kolejny raz miały okazje przekonać się, że zło zawsze przegrywa a dobro zwycięża oraz, że największe bogactwo nosimy w swoim serduszku, nawet gdy jest jeszcze bardzo małe.

Piknik integracyjny

Dnia 29.09 odbył się w ogrodzie przedszkolnym „Piknik integracyjny” z udziałem rodziców i dzieci. Był to dzień wyjątkowy, pełen radości i dobrej zabawy. Aby umilić i  uatrakcyjnić sposób spędzania wolnego czasu zorganizowano różne konkursy,  w których brały udział całe rodziny. Rodzice wspólnie ze swoimi pociechami pokonywali wylosowane zadania z  zaangażowaniem i uśmiechem na twarzy, a jednocześnie wykazywali się różnymi umiejętnościami i zaskakiwali kreatywnością.

TEMATYKA ZAJĘĆ DLA DZIECI W GRUPIE MŁODSZEJ NA MIESIĄC PAŹDZIERNIK 2013r.

TEMATY TYGODNIA:

1. POZNAJEMY WARZYWA.
  2. KOLOROWA JESIEŃ.
  3. JESIEŃ W LESIE.
  4. CIAŁO I ZMYSŁY CZTEROLATKA.

Październik – dzieci starsze

TEMATY TYGODNIA:

1. W zdrowym ciele zdrowy duch.
  2. Jesienią w parku.
  3. Jesienią w lesie.
  4. Przygotowania do zimy.