Miesięczne archiwum: luty 2017

„Dzień Kota” w bibliotece.

Sympatyczne spotkanie z kocimi bohaterami książek i bajek dla najmłodszych z okazji przypadającego w lutym Światowego Dnia Kota zorganizowały Panie z Gminnej Biblioteki w Szerzynach. Więcej

Dzień Kota i spotkanie z Panem Weterynarzem

Międzynarodowy Dzień Kota obchodzony jest 17 lutego i o tym wyjątkowym święcie pamiętały przedszkolaki, które w tym dniu upodobniły się do swoich czworonożnych przyjaciół. Jak zwykle dużo się działo – były wesołe „kocie zabawy”, pogadanki, czytanie ciekawostek i oglądanie albumów, recytowanie wierszy i śpiewanie „kocich” piosenek. Więcej

Walentynki

Dzień św. Walentego obchodzony jest na całym świecie jako Święto Miłości, „Dzień Zakochanych”, dlatego 14 lutego w naszym przedszkolu odbyły się „Walentynki”. Tego dnia dzieci poznały wiele ciekawostek na temat św. Walentego, chętnie opowiadały o swoich ulubionych osobach, o przyjaźniach.

Ferie na wesoło

Ferie zimowe to czas, w którym do przedszkola uczęszczało mniej dzieci. A szkoda, bo na ten czas zaplanowano i zrealizowano szereg zajęć integracyjnych, mających na celu zapewnienie kreatywnego i ciekawego spędzenie ferii. Każdy dzień dostarczał dzieciom innych wrażeń, nikt się nie nudził.