Miesięczne archiwum: wrzesień 2020

Powitanie Jesieni

„Pani Jesień przyszła do nas i wesoło śpiewa nam, strój jej zdobią złote liście, na bębenku dla niej gram…”. Jesień dzisiaj zaczęła swoje panowanie. W pierwszy dzień kalendarzowej jesieni starszaki przygotowały dla młodszych kolegów wyjątkową niespodziankę- inscenizację „Powitanie Jesieni”. Kolorowa  Pani Jesień pojawiła się z koszem pełnym darów, dla napotkanych zwierzątek, a dla przedszkolaków przyniosła owocowe smakołyki, którymi hojnie częstowała wszystkich.

Świętujemy „Dzień Przedszkolaka”

20 września to bardzo ważna data, bo wtedy obchodzimy Dzień Przedszkolaka! Dzień Przedszkolaka to niewątpliwie jeden z tych dni w kalendarzu, na który dzieci w przedszkolu czekają przez cały rok. To dzień pełen wspaniałej zabawy oraz czerpania radości z bycia przedszkolakiem. Na naszych wszystkich dzielnych przedszkolaków, tych mniejszych i tych większych czekało wiele atrakcji i wspaniałej zabawy! Były dyplomy z życzeniami od pań z przedszkola, medale, konkursy i zabawa przy największych przebojach dla dzieci. Niech przygoda towarzyszy każdemu Waszemu dniu, a zabawa dostarcza jak najwięcej radości!