Miesięczne archiwum: czerwiec 2021

Zakończenie roku przedszkolnego

Wakacje tuż, tuż..

Warsztaty ekologiczne

W odpowiedzi na zaproszenie Pań z Urzędu Gminy dzieci z grupy „starszaków” wybrały się do Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK) w Szerzynach, gdzie powitał nas dyrektor GZGK w Szerzynach oraz Panie z Urzędu Gminy, które przygotowały warsztaty ekologiczne dla dzieci.

Młode talenty

Jak co roku Gminne Centrum Kultury i Czytelnictwa w Szerzynach zorganizowało IX Gminny Konkurs „Młode Talenty” pod patronatem Wójta Gminy Szerzyny p. Grzegorza Gotfryda oraz Radnego Rady Powiatu Tarnowskiego p. Krzysztofa Płaczka.

Również z naszego przedszkola utalentowane dziewczynki z grupy starszaków wzięły udział w tym konkursie. Nasze artystki pięknie wykonały utwory o rodzinie i wśród dużej ilości uczestników zdobyły zaszczytne pozycje: – Julia W.- III miejsce w piosence „Kocham Cię ti a mo”; -Sara G. – wyróżnienie w piosence „Jesteś mamo skarbem mym”;  -Lena G.- wyróżnienie w piosence „Wesoła rodzinka” oraz Gabriela W. – dyplom za udział w konkursie. Swoje talenty i umiejętności wokalne zaprezentowały także na „Gminnym Spotkaniu dla dzieci”- 12 czerwca ma Małym rynku w Szerzynach. Za piękny występ laureatki otrzymały nagrody oraz pamiątkowe dyplomy. Życzymy dalszych sukcesów.

Świętujemy Dzień Dziecka

Dzień Dziecka to jeden z najradośniejszych dni, na który czekają wszystkie przedszkolaki. W tym roku świętowaliśmy ten wspaniały dzień w pięknie udekorowanych salach przedszkolnych.  Zadbaliśmy o to, aby ten dzień różnił się od zwykłego dnia.