Miesięczne archiwum: październik 2022

„Mała książka- wielki człowiek”

Wprowadzenie dziecka w świat literatury już od najmłodszych lat jest ważnym elementem wychowania przez sztukę, W dniu dzisiejszym (27. 10) dzieci odwiedziły bibliotekę, tym samym rozpoczęły przygodę z książka, przystępując do projektu dla dzieci w wieku przedszkolnym realizowanego w ramach ogólnopolskiej kampanii „Mała książka – wielki człowiek” we współpracy z bibliotekami publicznymi.

Dzień Papieski

Św. Jan Paweł II bardzo kochał dzieci, a one kochały Jego, radosne, zawsze bliskie, dlatego co roku w dniu wyboru Karola Wojtyły na papieża wracamy pamięcią i wspominamy do wydarzeń z tamtych lat.

„Drużyna Boba”- pasowanie

Ten dzień – 29 września pozostanie na długo w pamięci dzieci, a zwłaszcza u trzylatków, którzy rozpoczęli przygodę z przedszkolem.