Miesięczne archiwum: kwiecień 2023

Majowe święta patriotyczne

Od najmłodszych lat należy pielęgnować i przekazywać dzieciom polskie  tradycje, kształtować  postawę braterstwa, szacunku do ojczystego kraju, a wiek przedszkolny, to najlepszy czas na budowanie przywiązania do Ojczyzny i kształtowania świadomości narodowej.

Dzień Ziemi

Światowy Dzień Ziemi to największe i najbardziej popularne święto ekologiczne, którego celem promowanie proekologicznych postaw w społeczeństwie oraz budowanie wspólnej odpowiedzialności za naszą planetę, Razem z najmłodszymi mieszkańcami naszej planety podjęliśmy szereg działań wpisujących się w konwencję owego święta.

Konkurs wielkanocny

Kolejny Święta Wielkanocne i kolejne konkursy wielkanocny pielęgnujące tradycje i zwyczaje ludowe związane w tym okresem.

Spotkanie z tatą

Korzystając z okazji, że tatusiowie jeszcze nie wyjechali do pracy w dniu 13 kwietnia, tuż po Świętach Wielkanocnych odbyła się uroczystość poświęcona tatusiom.

Wyniki rekrutacji

Komisja rekrutacyjna informuje, iż wszystkie dzieci zostały przyjęte do Publicznego Przedszkola w Szerzynach na rok szkolny 2023/2024.

Przedszkolaki z życzeniami

By podzielić się radością z nadchodzących Świąt Zmartwychwstania Zosia i Wojtek odwiedziły Urząd Gminy, by imieniu całej społeczności przedszkolnej złożyć  wszystkim pracownikom gorące życzenia świąteczne na ręce Pana Wójta i Paniom pracującym w  pracownikom CZEGS w Szerzynach.