Miesięczne archiwum: maj 2023

Wycieczka do Tarnowa

Wiosna i lato to czas pięknej pogody, słońca i chęci na… wycieczki!
W ostatni dzień maja udaliśmy się autokarem na wycieczkę do Tarnowa.

Nabór do Publicznego Żłobka w Szerzynach

Informujemy, iż ruszył nabór do Publicznego Żłobka w Szerzynach, który rozpocznie swoją działalność 1września 2023roku. Serdecznie zapraszamy zainteresowanych Rodziców do składania deklaracji zgłoszenia dziecka do nowego żłobka.

Opieką żłobkową objęte będą dzieci w wieku od ukończenia przez dziecko 20. tygodnia życia – do końca roku szkolnego, w którym dziecko ukończy
3 rok życia.

Żłobek jest przygotowany do sprawowania opieki nad 29. dziećmi.

Deklaracje zgłoszenia dziecka do Publicznego Żłobka w Szerzynach będą przyjmowane w wersji papierowej w placówce Publicznego Przedszkola w Szerzynach, 38-246 Szerzyny 295. Druki zgłoszeń można pobrać ze strony internetowej Gminy Szerzyny, jak również w Publicznym Przedszkolu w Szerzynach oraz w Urzędzie Gminy Szerzyny.
Poniżej zamieszczam link:

Więcej informacji mogą Państwo uzyskać pod numerem:

146517448 oraz

146517300 wew. 118.

Zapraszamy.

Spotkanie przy kawie z okazji Dnia Mamy

Maj to nie tylko piękny miesiąc, majówka i słońce. To także Dzień Mamy- święto jednej z najważniejszych osób w życiu każdego dziecka.

Spotkanie z policjantem

Już prawie lato, zbliża się wakacyjny czas, więc pora by przypomnieć sobie kilka zasad bezpieczeństwa dotyczącego ruchu drogowego i zabaw.

Wizyta pszczelarza

Z okazji „Dnia Pszczół” nasze przedszkole odwiedził Tato Oliwii- pasjonat pszczół i pszczelarstwa, którywprowadził nas  w fascynujący świat tych owadów,a tym samym wyjawił nam wiele tajników związanych z życiem pszczół oraz produkcją miodu.