Miesięczne archiwum: październik 2024

Wycieczka do WIMED

Dziś WIMED jest jedną z najbardziej rozpoznawanych – zarówno w Polsce, jak i Europie – firm, oferujących oznakowanie pionowe dróg i urządzenia bezpieczeństwa ruchu drogowego oraz ma trwały udział w technologicznym rozwoju jakości i bezpieczeństwa oznakowania pionowego dróg.

Dzień Jabłka

Światowy Dzień Jabłka obchodzony 28 września jest okazją do celebrowania jednego z najstarszych i najpopularniejszych owoców na świecie, ma także na celu promowanie korzyści zdrowotnych wynikających z jedzenia jabłek oraz ich wszechstronnego wykorzystania w kuchni.

Ogólnopolskiego Dnia Przedszkolaka

Dzień Przedszkolaka należy zawsze do tych bardzo wyczekiwanych przez dzieci, ponieważ atrakcje rozpoczynają się z samego rana i trwają cały dzień.

Spotkanie z policjantami

We wtorek w naszym przedszkolu odbyło się spotkanie z policjantami.