Fotki

bbbl bbbr

Miesięczne archiwum: luty 2014

OGŁOSZENIE !

Rodzice dzieci, które będą kontynuować wychowanie przedszkolne w tutejszym przedszkolu w roku szk. 2014/2015 proszeni są o wypełnienie stosownej deklaracji do dn. 28.02.2014r.

( Deklaracje są do pobrania u dyrektora przedszkola).

Wnioski o przyjęcie dzieci, które nie są zapisane, a zamierzają uczęszczać do tutejszego przedszkola od 1 września 2014r. można będzie pobrać i składać od dn. 03.03.2014r.

Dzień Kota w przedszkolu

W dniu Światowego Dnia Kota, od samego rana panowała w przedszkolu radosna atmosfera, bowiem przedszkolaki przyszły do przedszkola ubrane na szaro w towarzystwie pluszowych kotów. Panie na ich twarzach wymalowały piękne czarne noski i wąsiki. Więcej

Bal przebierańców

Jak co roku, w naszym przedszkolu odbyła się bardzo wyczekiwana przez wszystkich przedszkolaków impreza: „Bal przebierańców”. Na tę uroczystość specjalnie przygotowano salę, dekorując ją kolorowymi balonami i serpentynami, co dodatkowo podsyciło atmosferę wśród uczestników, a dzieci zamieniły się w nietypowe, oryginalne postaci.

Więcej

Tematyka zajęć dydaktyczno – wychowawczych w grupie dzieci młodszych na miesiąc luty 2014

 TEMATY TYGODNIA:

 

  1. CO NAM DAJE CIEPŁO.
  2. SPORTY ZIMOWE.
  3. U FRYZJERA.
  4. BAL W PRZEDSZKOLU.

Więcej

Luty – dzieci starsze

TEMATY TYGODNIA:

 

  1. Budowanie odporności, zdrowe odżywianie- Akademia Zdrowego Przedszkolaka
  2. Nasze ulubione baśnie
  3. W dawnych czasach
  4. Karnawał

 

Więcej

Sukcesy plastyczne przedszkolaków

Ostatnie dni były wyjątkowe dla  wychowanków naszego przedszkola.

Jeszcze przed świętami Bożego Narodzenia wzięliśmy udział w kilku ogólnopolskich konkursach plastycznych organizowanych przez różne placówki. Z dumą chcemy pochwalić się sukcesami, jakie odniosły dzieci. W konkursie plastycznym „Świąteczna Bombka”, organizowanym przez Niepubliczne Przedszkole  „Słowiczek” w Jazzowsku  Gabrysia Furman uzyskała wyróżnienie.

Więcej

Sukcesy wokalne przedszkolaków

Kultywowanie i pielęgnowanie tradycji śpiewania kolęd oraz odkrywanie i promowanie młodych talentów, to priorytetowe cele VI Gminnego Konkursu Kolęd i Pastorałek, który odbył się 24. I. 2014r. w Domu Kultury w Szerzynach. Nasze przedszkole reprezentowała liczna grupa dziewczynek: solistki- Julka D., Zuzia oraz zespoły- „Krakowianki” w składzie: Milenka, Paulinka, Faustynka; „Stokrotki” w składzie: Monika, Emilka, Wiktoria; „Gwiazdki” w składzie: Julka M., Julka U., Emilka, Basia; „Rusałki” – Ola i Lena.

WięcejArchiwum