Sukcesy plastyczne przedszkolaków

Ostatnie dni były wyjątkowe dla  wychowanków naszego przedszkola.

Jeszcze przed świętami Bożego Narodzenia wzięliśmy udział w kilku ogólnopolskich konkursach plastycznych organizowanych przez różne placówki. Z dumą chcemy pochwalić się sukcesami, jakie odniosły dzieci. W konkursie plastycznym „Świąteczna Bombka”, organizowanym przez Niepubliczne Przedszkole  „Słowiczek” w Jazzowsku  Gabrysia Furman uzyskała wyróżnienie.

Podobny sukces odniosła Julia Dudek w konkursie „Choinkowe ozdoby”, organizowanym przez Szkołę Podstawową nr 52 w Krakowie. Kolejnym sukcesem jest uzyskanie przez grupę „Wiewiórki” (starszaki) II miejsca w Ogólnopolskim Konkursie Fotograficznym „Zimowe pejzaże”, organizowanym przez Przedszkole Miejskie nr 40 w Sosnowcu.  Niezmiernie cieszy fakt, iż przy tak dużym zainteresowaniu konkursami w finale znalazły się prace naszych przedszkolaków.

Wszystkim laureatom serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!

Start » Sukcesy plastyczne przedszkolaków » Sukcesy plastyczne przedszkolaków
P2030642.JPG