Miesięczne archiwum: maj 2020

Drodzy Rodzice!

Od dn. 25 maja 2020 r. w Publicznym Przedszkolu w Szerzynach będą prowadzone zajęcia opiekuńcze. Zgodnie z wytycznymi przeciwepidemicznymi Głównego Inspektora Sanitarnego z dn. 4 maja 2020 r. w przedszkolu może przebywać ograniczona liczba dzieci. W pierwszej kolejności do przedszkola przyjmowane są dzieci, których rodzice nie mają możliwości pogodzenia pracy z opieką w domu, dzieci pracowników systemu ochrony zdrowia, służb mundurowych, pracowników handlu i przedsiębiorstw produkcyjnych, realizujących zadania związane z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19. Do rodziców, którzy zdeklarowali chęć wysłania dziecka do przedszkola zostały wysłane za pomocą e-mail stosowne oświadczenia i procedury. Należy obowiązkowo zapoznać się z nimi i  podpisane złożyć w przedszkolu.

Wyniki „Rodzinnego konkursu plastycznego”

I miejsce:  Zofia K.

Przemysław M.

II miejsce:  Agata M.

Dawid K.

Mikołaj S.

III miejsce: Nikola M.

Mateusz K.

Wyróżnienie:  Julia R.

Wojciech W.

Gratulujemy i serdecznie dziękujemy wszystkim,

którzy wzięli udział w konkursie, by upamiętnić

setną rocznicę urodzi Jana Pawła II.

Sukces plastyczny przedszkolaków

Ekologia, to bardzo ważny temat. Najmłodsi mieszkańcy wiedzą jak dbać o środowisko, czego dały wyraz w wykonanych pracach, biorąc udział w konkursie plastycznym  „Eko krok w stronę PSZOK”, a tym samym odpowiedziały na zaproszenie Wójta Gminy Szerzyny . Konkurs odbył się w ramach realizacji podniesienia świadomości ekologicznej dzieci w ramach realizacji projektu: „Budowa punktu selektywnej zbiórki odpadów komunalnych w Szerzynach”.  Zosia K.- z grupy młodszej zajęła II miejsce, natomiast praca Mikołaja S. została wyróżniona.  Dziękujemy wszystkim, którzy reprezentowali nasze przedszkole.  Gratulujemy!

Informacja!

Drodzy Rodzice.

Informujemy, że biorąc pod uwagę trwający nadal stan epidemii  koronawirusa   oraz bezpieczeństwo naszych dzieci

Publiczne Przedszkole w Szerzynach

nie będzie otwarte od dnia 06.05.2020r.

Wyniki rekrutacji na rok szkolny 2020/21

Komisja rekrutacyjna informuje, iż wszystkie złożone wnioski zostały rozpatrzone pozytywnie.

Wszystkie zgłoszone dzieci do Publicznego Przedszkola w Szerzynach na rok szkolny 2020/21 zostały przyjęte.