Drodzy Rodzice!

Od dn. 25 maja 2020 r. w Publicznym Przedszkolu w Szerzynach będą prowadzone zajęcia opiekuńcze. Zgodnie z wytycznymi przeciwepidemicznymi Głównego Inspektora Sanitarnego z dn. 4 maja 2020 r. w przedszkolu może przebywać ograniczona liczba dzieci. W pierwszej kolejności do przedszkola przyjmowane są dzieci, których rodzice nie mają możliwości pogodzenia pracy z opieką w domu, dzieci pracowników systemu ochrony zdrowia, służb mundurowych, pracowników handlu i przedsiębiorstw produkcyjnych, realizujących zadania związane z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19. Do rodziców, którzy zdeklarowali chęć wysłania dziecka do przedszkola zostały wysłane za pomocą e-mail stosowne oświadczenia i procedury. Należy obowiązkowo zapoznać się z nimi i  podpisane złożyć w przedszkolu.