Fotki

bbbl bbbr

Wyróżnienie dla Basi

Związek Gmin Dorzecza Wisłoki zaprosił dzieci do udziału w projekcie z zakresu edukacji ekologicznej – konkurs plastyczny pn. „Pociąg współpracy Polsko-Szwajcarskiej” Odnawialne Źródła Energii w mojej okolicy w ramach projektu „Instalacja systemów energii odnawialnej na budynkach użyteczności publicznej oraz domach prywatnych na terenie gmin należących do Związku Gmin Dorzecza Wisłoki” nr KIK/66, realizowanego ze Szwajcarsko-Polskiego Programu  Współpracy. Projekt ma na celu ukazywanie korzyści jakie niesie ze sobą ekologiczny sposób życia, a także propagowanie działań na rzecz ochrony środowiska i codziennego zachowania ekologicznego w najbliższy otoczeniu.  Praca Basi K. uzyskała wyróżnienie w kategorii: dzieci przedszkolne, za co otrzymała dyplom i nagrodę, którą odebrała w Jasielskim Domu Kultury. Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.

Start » Wyróżnienie dla Basi » Wyróżnienie dla Basi
P3306276.jpg
P3306282.jpg

Możliwość komentowania jest wyłączona.