Młode talenty

Po raz kolejny z inicjatywy Gminnego Centrum Kultury i Czytelnictwa w Szerzynach zorganizowany został konkurs wokalny „Młode talenty”, podczas którego mogliśmy usłyszeć utalentowanych wykonawców z terenu naszej gminy. Celem konkursu było kultywowanie muzykowania wśród dzieci oraz odkrywanie i promowanie młodych talentów muzycznych. Wśród ogromnej ilości uczestników mogliśmy usłyszeć również dzieci z naszego przedszkola, które pięknie wykonały utwory o mamie. Basia zaśpiewała piosenkę „Mama przyjaciółka”, a zespół Kropeczki w składzie Nikola, Martynka i Michał wykonały piosenkę „Dla mamy”. Za występ otrzymały dyplomy oraz słodkie upominki. Serdecznie dziękujemy im za odwagę i piękny występ i życzymy wielu sukcesów wokalnych na kolejnych konkursach.

Start » Młode talenty » Młode talenty