Fotki

bbbl bbbr

Konkurs plastyczny

Wychowanie patriotyczne rozpoczyna się już od progu rodzinnego domu i towarzyszy dzieciom również w przedszkolu i w codziennym życiu. To w rodzinie należy kultywować szacunek do symboli narodowych, do małej i wielkiej Ojczyzny. Dobry przykład rodziców dostarcza dziecku wzorów zachowania w kontakcie z symbolami narodowymi i reagowania na nie. Dla małego dziecka Ojczyzną jest jego wieś czy miasto, w którym mieszka z rodziną, przedszkole i koledzy, sąsiedzi, gdzie wszystko jest znajome i bliskie, gdzie czuje się zadomowiony i bezpieczny. Mając to na uwadze zorganizowaliśmy dla dzieci i ich rodziców konkurs plastyczny pod hasłem „Patriotyzm na co dzień – co dla ciebie znaczy być patriotą”. Wpłynęła spora ilość prac, które wyeksponowano w holu naszej placówki. Wszystkie były wyjątkowe, pomysłowość przerosła nasze oczekiwania. Pojawiły się różne techniki: rysunek, malowanka, wyklejanka bibułą, wycinanka, a nawet prace przestrzenne.  We wszystkich pracach widoczny był duży wkład pracy całej rodziny. Komisja konkursowa w składzie Maria Buś, Ryszarda Piekarz biorąc pod uwagę kryteria oceny zawarte w regulaminie konkursu przyznała I miejsce dla Filipa Zając oraz dla Antoniego i Wiktora Sokulskich, II miejsce dla Mikołaj Sokulskiego, III miejsce dla Karoliny Jarek oraz dla Marcela Zając. Natomiast wyróżnienia uzyskali Wojciech Górka,  Milena Brzeziańska, Szymon Reczek i Michał Wierzgacz. Udział w konkursach daje dzieciom i ich rodzicom wiele satysfakcji, pozwala na zdobycie nowych doświadczeń i daje możliwość wykazania swojej wiedzy i umiejętności w wielu dziedzinach. Wszystkim uczestnikom konkursu gratulujemy zarówno talentu jak i odwagi.

Start » Konkurs plastyczny » Konkurs plastyczny
PC068301.jpg
PB158046.jpg
PB238084.jpg
PB238087.jpg
PB238091.jpg
PB238093.jpg
PB238095.jpg
PB238099.jpg
PB238102.jpg
PB238106.jpg
PB238107.jpg
PC058248.jpg
PC058249.jpg
PC068299.jpg

Możliwość komentowania jest wyłączona.