Fotki

bbbl bbbr

Mały miś w świecie wielkiej literatury

Rozpoczęliśmy realizacje ogólnopolskiego projektu edukacyjnego „Mały miś w świecie wielkiej literatury, którego głównym celem jest rozwijanie czytelnictwa w przedszkolu w całej Polsce i poza jej granicami. Jednym z zadań owego projektu jest włączanie w życie przedszkola rodziców oraz przedstawicieli środowiska lokalnego. Nasza akcję rozpoczął Pan wójt Gminy Szerzyny Grzegorz czytając opowiadanie dla dzieci, inaugurując tym samym podróż misia Zdzisia wraz z książeczka do domów wychowanków. Książeczka wraz z maskotka zabierana jest przez dzieci do domu, by rodzice czytali ją na dobranoc. Projekt ten wpisuje się również w kształtowanie postaw patriotycznych dzieci, bowiem misio prezentuje barw ojczyste. Dla uczczenie 100 rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę deklarujemy 100 dni czytania dzieciom w domach, a może i więcej.

Start » Mały miś w świecie wielkiej literatury » Mały miś w świecie wielkiej literatury
P9251227.jpg
P9251229.jpg
P9251230.jpg
P9251232.jpg
P9251233.jpg
P9251234.jpg

Możliwość komentowania jest wyłączona.