Fotki

bbbl bbbr

Konkurs „Śpiewam dla mojej Ojczyzny”

Dnia 8 listopada dwóch naszych przedszkolaków z grupy starszaków wzięło udział w Gminnym konkursie wokalnym pt.: „Śpiewam dla mojej Ojczyzny”, który odbył się w Publicznym Przedszkolu w Ołpinach. Marcel G. zaprezentował pieśń „Przybyli ułani pod okienko”, a Nikodem S. „Jak długo w sercach naszych”, za wykonanie których otrzymali wyróżnienia oraz upominki. Śpiewając i słuchając piosenek dla Ojczyzny okazali jej miłość i swe serce, a jednocześnie mogli wspaniale spędzić chwile z nowymi kolegami w zabawach integracyjnych przy muzyce.

 

Start » Konkurs „Śpiewam dla mojej Ojczyzny” » Konkurs „Śpiewam dla mojej Ojczyzny”
PB092052.jpg
IMAG0369.jpg
IMAG0370.jpg
IMAG0373.jpg
IMAG0380.jpg
IMAG0383.jpg
IMAG0384.jpg
PB092051.jpg

Możliwość komentowania jest wyłączona.