Fotki

bbbl bbbr

„Cała Polska czyta dzieciom”

Wiek przedszkolny to najodpowiedniejszy czas, w którym powinniśmy rozwijać zainteresowania czytelnicze najmłodszych. Nasze zabiegi, aby zachęcić dzieci do kontaktu z książką będą miały ogromne znaczenie w ich dalszej nauce szkolnej i uczestnictwie w kulturze. Częste czytanie bajek wpływa znacząco na rozwój wyobraźni i aktywności intelektualnej dzieci, wzbogaca ich wiedzę o świecie jednocześnie kształtując wrażliwość moralną. Codzienne czytanie bajek przez nauczycieli wspierają zapraszani goście.

W ramach akcji „Cała Polska czyta dzieciom”, a jednocześnie w ramach współpracy z
Urzędem Gminy Szerzyny rozpoczęliśmy cykliczne spotkania z Panią Anitą. Przedszkolaki z dużym zainteresowaniem i uwagą słuchały bajek czytanych przez Gościa i adekwatnie odpowiadały na zadawane pytania. Każde spotkanie będzie nową przygodą z książką, z bohaterami i ich ciekawymi przygodami. Mali słuchacze z utęsknieniem wyczekują kolejnej przygody.

Start » „Cała Polska czyta dzieciom” » „Cała Polska czyta dzieciom”
P2123118.jpg
P2123119.jpg
P2123120.jpg
P2123121.jpg
P2123122.jpg
P2123123.jpg
P2123124.jpg

Możliwość komentowania jest wyłączona.