Fotki

bbbl bbbr

„Dzień Flagi Rzeczpospolitej Polski”

Dzień 2 maja to ważne święto dla wszystkich Polaków, bowiem w tym dniu obchodzimy Dzień Flagi Rzeczpospolitej Polski. W naszym przedszkolu staramy się od najmłodszych lat rozwijać wśród wychowanków uczucia patriotyczne, wzbudzać miłość i przywiązanie do ojczystego kraju. Czynimy to poprzez przybliżanie dzieciom wiedzy na temat naszej Ojczyzny, poznając symbole narodowe, najważniejsze regiony, miasta oraz naszą Ojczyznę lokalną. Drugi maj był okazją do wzbogacenia wiadomości na temat symboli narodowych, na temat obchodów Dnia Flagi, po czym wyruszyliśmy na spacer ulicami Szerzyn dumnie niosąc flagi. W ten sposób chcieliśmy wyrazić swoją przynależność, miłość i szacunek do Ojczyzny.

Start » „Dzień Flagi Rzeczpospolitej Polski” » „Dzień Flagi Rzeczpospolitej Polski”
P5024051.jpg
P5024052.jpg
P5024053.jpg
P5024057.jpg
P5024059.jpg

Możliwość komentowania jest wyłączona.