Fotki

bbbl bbbr

Rodzinny konkurs fotograficzny

Uwieńczeniem naszych działań o tematyce patriotycznej było zorganizowanie, dla dzieci uczęszczających do przedszkola, Rodzinnego Konkursu Fotograficznego pod hasłem „Moja Mała Ojczyzna w obiektywie”. Celem konkursu było przede wszystkim rozwijanie i wzmacnianie poczucia przynależności do „Małej Ojczyzny”, kształtowanie poczucia dumy ze swojej miejscowości oraz ukazanie wartości tkwiących w najbliższym otoczeniu. Z ogromną przyjemnością i satysfakcją ogłaszamy wyniki konkursu:
I miejsce- Kamil S.,
II miejsce- Lena G., Mikołaj S.,
III miejsce- Wojciech G.
Serdecznie dziękujemy zarówno Rodzicom i ich pociechom za złożone prace konkursowe, gratulujemy zwycięzcom oraz życzymy powodzenia w dalszym rozwijaniu swoich pasji.

Start » Rodzinny konkurs fotograficzny » Rodzinny konkurs fotograficzny
P6195048.jpg
P6195049.jpg
P6195050.jpg
P6195051.jpg
P6195052.jpg
P6195053.jpg

Możliwość komentowania jest wyłączona.