Szanowni Rodzice!

Uprzejmie informujemy, iż od  01. 09. 2020r. dzieci zapisane do naszego przedszkola będą uczęszczać z zachowaniem zasad i procedur bezpieczeństwa. O szczegółach procedur zostaną Państwo poinformowani na zebraniach grupowych z Rodzicami, które odbędą się w altanie Remizy OSP w Szerzynach, w dniach:

– Wtorek (25. 08.) o godz. 16.30 – Rodzice dzieci 6-letnich (urodzone w 2014r.);

– Wtorek (25. 08.) o godz. 18.00 – Rodzice dzieci 5-letnich (urodzone w 2015r.);

– Środa (26. 08.) o godz. 16.30 – Rodzice dzieci 4-letnich  (urodzone w 2016r.);

– Środa (26. 08.) o godz. 18.00 – Rodzice dzieci 3-letnich (urodzone w 2017r.).

Na zebraniu prosimy o bezwzględne przestrzeganie zasad bezpieczeństwa (zabranie z sobą długopisu i maseczki).

Jeżeli sytuacja epidemiologiczna ulegnie zmianie niezwłocznie przekażemy wszystkie decyzje i ustalenia. Po zapoznaniu się z wytycznymi i procedurami prosimy o ich przestrzeganie oraz dostosowanie się do poleceń pracowników przedszkola. Prosimy o zrozumienie. Wszystkie procedury i działania wynikają z obowiązku zapewnienia bezpieczeństwa dzieciom, Państwu oraz pracownikom przedszkola.

Już teraz prosimy o zarezerwowanie większej ilości czasu w związku z wydłużonym czasem przyprowadzanie i odbioru dziecka z przedszkola.