Sukces przedszkolaków

W tym roku XIII Gminny Konkurs Kolęd i Pastorałek został zorganizowany przez Klub Kultury w  Swoszowej i przeprowadzony on-line  ze względu ma okres pandemii.

Nasze przedszkole reprezentowały cztery solistki z grupy „starszaków”: Lena G., która zaśpiewała kolędę „Gdy śliczna Panna”, Julia G.- „Dzisiaj w Betlejem”, Julia W.-  „Gore gwiazda Jezusowi” oraz Sara G.- „Jezusa Narodzonego”. To właśnie Sara G. zdobyła wyróżnienie i zaprezentowała swoje zdolności wokalne na koncercie finałowym w kościele N.M.P. w Swoszowej, który odbył się 31 stycznia 2021r. Gratulujemy wszystkim naszym artystom. Włączając dzieci do uczestnictwa w takich konkursach zachęcamy do kultywowania pięknych tradycji bożonarodzeniowych, jakim jest śpiewanie kolęd i pastorałek.

Start » Sukces przedszkolaków » Sukces przedszkolaków
sara.jpg