Bal karnawałowy

Karnawał to wspaniały okres zimowych balów, które są atrakcyjną i bardzo lubianą formą rozrywki. Dla dzieci „Bal karnawałowy” to dzień niezwykły, wyczekiwany od wielu dni i poprzedzony ozdabianiem sali kolorowymi balonami i serpentynami, a przede wszystkim przygotowaniem bajkowego stroju karnawałowego.

Jak co roku w naszym przedszkolu odbył się „Bal przebierańców”. Pomysłowość rodziców nie znała granic, gdy przygotowywali dla swoich pociech ciekawe stroje. Na balu obok Księżniczek, Wróżek, Rusałek, Motyli, Biedronek pojawili się Rycerze, Piraci, Batmani, Spidermani, „Kostuchy”, a nawet Policjanci. Po wielkiej prezentacji strojów rozpoczęły się tańce przeplatane zabawami, konkursami oraz słodkim poczęstunkiem. Wspólna zabawa przysporzyła wiele radości i niezapomnianych wrażeń naszym pociechom, a to było głównym celem naszego balu.