Adwentowe dobre uczynki

Okres Adwentu to czas dobrych uczynków, dlatego przystąpiliśmy do wielu akcji charytatywnych, które miały na celu niesienie pomocy potrzebującym, słabszym, czy rozwijającym się inaczej. A były to:
– „Mikołajowe Anioły”, podczas której zbieraliśmy słodycze dla dzieci niepełnosprawnych z Stowarzyszenia „Wszystkie dzieci nasze są”. Pani Prezes Stowarzyszenia Barbara Duran była mile zaskoczona dużą ilością zebranych smakołyków, a jako dowód wdzięczności otrzymaliśmy „jabłuszkowe mikołajki”, wykonane przez jej podopiecznych.
– „Szlachetna paczka”, wspólnie z społecznością szkolną zbieraliśmy wolne datki dla wybranej rodziny, nasze przedszkole zebrało 340 zł. na ten cel.
– „Puszka dla maluszka”- w ramach tej akcji zgromadziliśmy puszki aluminiowe, a pozyskane ze sprzedaży pieniądze zostaną przekazane fundacji Redemptoris Missio- Fundacja Pomocy Humanitarnej.
– „Nakrętki dla Kubusia”, zbieramy plastikowe nakrętki, które przekazujemy na rzecz Fundacji Pomocy Osobom Niepełnosprawnym „Słoneczko”.
– „Góra Grosza XVI edycja”, zbierane drobne monety dla najbardziej potrzebujących dzieci, które nie wychowują się w swojej rodzinie oddaliśmy organizatorom akcji „Towarzystwo Nasz Dom”.
Serdecznie i gorąco dziękujemy wszystkim Dzieciom i ich Rodzicom, którzy tak hojnie towarzyszyli akcjom.

Start » Adwentowe dobre uczynki » Adwentowe dobre uczynki
PC010545.jpg