Wiosna w przedszkolu.

Wiosna to piękna i radosna pora roku, która budzi do życia cały świat przyrody. Nas także zachęciła do różnych działań: spacerów, wycieczek, bo właśnie w plenerze można najwięcej zaobserwować śladów wiosny i zachwycić się jej pięknem. Zorganizowaliśmy także konkurs plastyczny „Wiosna wokół nas”, w którym dzieci mogły wykazać się zdobytą wiedzą, a także swoimi zdolnościami i inwencja twórczą. Przedszkolaki pracowały z dużym zaangażowaniem i starannością. Wszystkie prace prezentowały wysoki poziom artystyczny. W wyniku głosowania dzieci wyłoniono zwycięzców. Dwie prace uzyskały taka samą ilość głosów, dlatego przyznano dwa pierwsze miejsca, a uzyskali je Michał Borowy i Antoni Kupczyk. Drugie miejsce zajęła Nikola Wójcik, a trzecie Barbara Król. Warto już od najmłodszych lat ukazywać dzieciom piękna przyrody i kształtować postawy proekologiczne.

Start » Wiosna w przedszkolu. » Wiosna w przedszkolu.