Wizyta Świętego Mikołaja

Dzień Świętego Mikołaja, to czas magii, czas obdarowania prezentami. Wszystkie dzieci bardzo przeżywają ten dzień – czekając na „niespodziankę”. W naszym przedszkolu również tego dnia pojawił się magiczny gość, którego dzieciaki wyczekiwały z utęsknieniem. Już od samego rana nasłuchiwały, czy nie słuchać dźwięku dzwonka św. Mikołaja. Na to spotkanie dzieci przygotowywały się od dłuższego czasu. Wcześniej nauczyły się wielu piosenek i wierszy, którymi przywitały dostojnego gościa, gdy wkroczył do sali z workiem pełnych prezentów. Paczki z niespodziankami trafiły do wszystkich przedszkolaków, a dzieci podziękowały za prezenty, pożegnały się z gościem i zaprosiły go do odwiedzin w przyszłym roku. Spotkanie z Mikołajem upłynęło w bardzo miłej i radosnej atmosferze, wywołało wiele wzruszeń i na długo zapamiętanych przeżyć.