Sukces przedszkolaków

Nasze przedszkole uczestniczy i realizuje założenia Ogólnopolskiego Programu Edukacyjno- Wychowawczego „Bezpieczne Przedszkole”. Jednym z celów programu jest uwrażliwienie dzieci na niebezpieczeństwo, które może się pojawić w czasie zabawy,  kształtowanie umiejętności przewidywania skutków swoich działań oraz promowanie pomysłów na bezpieczne spędzanie wolnego czasu.

Dzieci starsze z naszego przedszkola wzięły udział w ogłoszonym przez autorów programu „Bezpieczne Przedszkole” konkursie plastycznym pt.: „Ilustracje do opowiadanie Piotra Gabrysza”. Jury pod przewodnictwem fotografa i grafika komputerowego, wśród ogromnej ilości prac dostrzegło pracę Dagmary Pyzik i przyznało jej trzecie miejsce.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych, równie owocnych sukcesów.

Start » Sukces przedszkolaków » Sukces przedszkolaków